Zaczynamy od nieustającej akcji promocyjnej - czyli za 0 (zero) PLN!

Co otrzymacie?

stronę informacyjną utrzymywaną na naszych serwerach przez rok, z możliwością zamieszczenia 3 - 5 fotografii i z dużą ilością miejsca na tekst, bez podstron.
Każdy z szablonów darmowych posiada możliwości zmiany kolorystyki, grafiki nagłówka.

Następna propozycja - nieco bardziej rozbudowana:
Strona główna, na której umieszczamy tekst i 3 - 5 fotografii + podstrona z galerią zdjęć do 10 sztuk. Oczywiście możliwość zmiany kolorystyki wybranego szablonu i ew. zmiany grafiki nagłówka.
Koszt takiej strony zaczyna się od 70 PLN.

Kolejna propozycja to strona główna + 2 podstrony + link do galerii fotografii na serwerze Google-Picasa. W tekście możliwość umieszczenia do 5 zdjęć.
Podstrony mogą zawierać: mapkę dojazdu, formularz do kontaktu mailowego, teksty, opisy.
Możliwość zmiany kolorystyki i grafiki nagłówka strony.
Koszt takiego zestawu - 150 PLN.

Propozycja serwisu ślubnego z nieco wyższej półki:
Strona główna + 2 lub 3 podstrony, w tym jedna podstrona przeznaczona na galerię fotografii. W galerii - do 50 zdjęć. Pozostałe fotografie - link do galerii utworzonej na serwerze Google-Picasa. Zmiany kolorystyczne i graficzne oczywiście na życzenie.
Koszt serwisu - 300 PLN.

Propozycja dla najbardziej wymagających Młodych Par - serwis tworzony całkowicie indywidualnie w oparciu o szablon, lecz modyfikowany w praktycznie dowolny sposób. Zawartość serwisu, ilość podstron - w uzgodnieniu z Parą Młodą.
Koszt wykonania tego typu zlecenia rozpoczyna się od kwoty 500 PLN.

W każdym typie naszych propozycji stron ślubnych obowiązuje zasada, iż teksty możecie napisać sami, ale istnieje również możliwość, że wyręczymy Was w tym. Wówczas będzie do Was należało udostępnić dane, jakie mają być zamieszczone i ogólny zarys charakteru ślubnej opowieści. Szczegóły oferty dostępne są po kontakcie, oferta nie dotyczy tylko klientów SASAK ART STUDIO